SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Hakkımızda

1982 yılında kurulan Medine Pazarı, Hac Malzemeleri, Tesettür Giyim ve Dini Yayınlar sektörlerinde kalitesi ve güvenirliliği ile Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir.
 

Ürün ve hizmet anlayışımız “her zaman daha fazla kalite” oldu. İşimize yönelik bilgi ve istatistiki veriler bizim için daima önemliydi. Bunlar gelişimimizin başlıca kaynağını oluşturdu.
 

Çalışanlarımıza yönelik eğitimlerle personel kalitesini, bilgi teknolojilerini kullanarak da faaliyetlerimizin zamanında ve doğru olarak yürütülmesini sağladık.
 

Müşteri ve birlikte çalıştığımız firmalarla ilişkilerimizi daima güven ve karşılıklı koruma çerçevesinde tutarak geliştirdik. Her zaman için amacımız işimize yeni boyutlar kazandırmak oldu ve bu konuda büyük ölçüde başarı kazandık.

Sektörümüzde ilklerden biri olarak e-ticaret atağımız ile bu başarılarımızı kanıtladık. Bugüne kadar düşündüklerimizde ve yaptıklarımızda haklı çıkmanın onurunu taşımaktayız. Gelecek yıllarda ise bu onurumuzun artarak süreceği inancındayız.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır.
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Medine Pazarı ailesine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
 

30 Gün İçinde Ücretsiz Değişim
Ücretsiz Kargo Siz İsteyin Kapınıza Gelsin
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Güvenli Alışveriş